Студія фарб та декору Bogema

Наші можливості

 

         Компанія Bogema сьогодні офіційний дистриб'ютор більше 40 світових торгових марок. У нас Ви зможете придбати продукцію всесвітньо визнаних лідерів. Ми працюємо з 2002 року на ринку України.


Основою нашої діяльності - продаж якісної продукції. У кожному магазині є близько 5 одиниць професійного колеровочних обладнання, що дозволяє нам надати фарбі будь-який з існуючих квітів.

Також Ви знайдете в нашому асортименті продукцію будівельної хімії всілякого призначення, як для приватного використання, так і для промислового.

У нашому відділі декоративних штукатурок Ви зустрінете тисячі різних продуктів, технік нанесення і варіантів оздоблювальних рішень.

У кожній студії Вас зустріне винятковий професіонал своєї справи, для максимально якісної консультації по продукту вирішального конкретні Ваші завдання і вимоги. Розповімо про технології та особливості застосування будівельної хімії, підготовці, ремонту і відновленню декоративно - захисних поверхонь.

З використанням високоякісної унікальною обробки декор сировиною та допомоги у виборі дизайну, фактур, кольорів і відтінків Ви отримаєте ексклюзивне рішення ремонту. При виборі ми виготовимо зразок для більш гарного сприйняття обраної концепції.

 

    Для наших партнерів ми готові запропонувати:

 

1. Індивідуальний підхід, для вирішення поставлених завдань Замовника, виходячи з встановленого бюджету;

2. Повна експертна рекомендація по підготовці поверхні і нанесення матеріалів;

3. Складемо технічні карти для об'єктів з можливістю технічного нагляду за регламентом виконання робіт і якості;

4. Швидку доставку товару на об'єкт в будь-яких обсягах;

5. Презентації новинок і технологій їх застосування.

 

     Для торгуючих організацій ми пропонуємо:

 

1. Широкий спектр асортименту висококласних товарів у одного постачальника за низькими регіональним цінами;

2. Індивідуальний підбір необхідного асортименту, для Вашого бізнесу, враховуючи специфіку та особливості напрямки, консультації в оформленні торгового залу та викладенні стендів;

3. Проведення навчальних семінарів типу: «Загальна теорія лакофарбових матеріалів», «Малярська школа - що, чому і як фарбувати», «Техніки нанесення декоративних матеріалів».

 

Bogema - це жива, постійно розвиваюча команда з колосальним досвідом роботи у своїй сфері. Хочете переконатися в цьому ?! Раді вітати Вас в наших студіях!