Студія фарб та декору Bogema

Антисептик для дерева. Підготовка дерева.

         Живе натуральне дерево - джерело натхнення і цінних ресурсів. В ході історії людство навчилося не тільки харчуватися його плодами, а й робити з нього практично все необхідне для комфортного життя. Вироби з деревини з'єднують нас з первозданною природою через позитивну життєдайну енергію.

         Збереження якостей даного матеріалу на тривалий час - першорядне завдання будь-якого споживача. Справжнє натуральне дерево піддається впливу сонячних променів, вологи, зараження цвіллю (грибком) і комахами - шкідниками. Тільки зрозумівши основні причини, що викликають руйнування, можна грамотно забезпечити її захист антисептиком для дерева.

 

          У розділі акції на нашому сайті можна докладно прочитати інструкції і вигідно підібрати необхідне для ремонту, наприклад, морилку для дерева в потрібному кольорі.

 

 

 

         Зовнішній вигляд і якість деревини схильні до впливу:

- УФ-випромінювання (сонячні промені);

Призводять до руйнування целюлози, як наслідок - шорсткість і сірий колір.

- води (дощ, туман, роса, грунтові води);

Створює живильне середовище для бактерій, переходить в стан льоду або пара, як наслідок - шкідники, деформація, брудно-сірий вид.

- цвіль (грибок);

Закриває доступ повітря, рівномірний провітрювання, як наслідок - псує зовнішній вигляд чорними плямами, синіми розводами.

Переносяться мікроспорії, харчуються основою, як наслідок - руйнують волокна, псують зовнішню красу, виділяють неприємний запах.

- комахи (деревоточці);

 

Відкладають велику кількість личинок, точать дерево, як наслідок - рихлість (трухляві), зазубринки всередині і зовні.

 

        Всі вищенаведені фактори дерево отримує із зовнішнього середовища. Всередині приміщення дерев'яні поверхні потребують лише в захисті від бруду, пилу, від зіткнення з вологою і механічних пошкоджень.

 

       

        Антисептикиодин з видів лакофарбових матеріалів, створених для захисту деревини, що проникають на кілька міліметрів вглиб.

Одним з антисептиків, запозиченим у самої природи, є просякнута масло для дерева, яке використовували ще наші пращури. Сучасні розробники взяли за основу ці знання і вдосконалили їх. Основна речовина - це натуральне лляне масло для дерева, тика, тунговое, дігтярне і так далі. Найпопулярніше - лляне. Такий склад з тонуючими добавками, називають морилкою на масляній основі. Є ще морилки на водній основі і спиртової.

 

   Антисептики можуть бути:

 

- пленкообразующими і беспленочного;

- водорозчинні і Органоразбавляємиє;

- кроющими і лессирующими.

 

         Беспленочного повністю вбираються в поверхню, не утворюючи при цьому верхню плівку. Рекомендуємо для зовнішніх робіт (альтанки, зовнішні стіни, садові меблі тощо). Розтягуючись разом з деревиною при перепадах температури, беспленочного антисептики не відшаровуються, залишаючись в поверхневому шарі.

 

         Плівкоутворювальні, відповідно, краще використовувати всередині приміщень. Допускається і зовні, але тільки на надійно закріплених конструкціях: вікнах, дверях і ін.

 

        Водорозчинні і органоразбавляємиє, зрозуміло зі слів, розводять водою або органічним розчинником.

 

         Антисептиком для дерева на водній основі, акрилової просоченням, потрібно обробляти великі поверхні стіни, стелі, особливо, всередині приміщень. Такий продукт найменше виділяє шкідливих речовин в навколишнє середовище.

 

         Органоразбавляємиє антисептик для дерева дозволяє уникнути попадання надлишкової вологи, яка міститься у водних. Тому добре підходить для зовнішніх робіт.

 

          Лесуючі антисептики зберігають природний малюнок помітним, а криють антисептики - приховують, залишаючи видимою лише структуру. В експлуатації надійніше криють, але при цьому лессирующие красивіше.

 

           Підготовка поверхні - перша і головна задача, яка гарантує значну частину успіху. Захист повинна бути тришарова: грунтувальний антисептик, потім два фінішного шару. Не забувайте про міжшарового шліфування.

 

         При наявності заражених грибками, цвіллю місць на деревині потрібна окрема обробка спеціальними складами. Тому що сам антисептик частіше перешкоджає виникненню шкідників, але не знищує. Це відноситься і до зараження комахами. Додатково заражені місця не тільки обробляють, а й обертають плівкою, щоб сконцентрувати і посилити вплив хімічних засобів на більш тривалий час.

 

         Місця можливого виходу смоли, а також сліди сучків або гілок, обов'язково ізолювати спеціалізованими складами, призначеними для цих цілей.

 

                                                                Додаткову інформацію ви завжди можете отримати у наших фахівців.