Студія фарб та декору Bogema

Що таке колеровка і з чим її "їдять"?

         У ваших руках можливість втілити свою мрію по створенню затишного домашнього або стильного комерційного інтер'єру: розставити меблі за смаком і зручності, прилаштувати тематичні аксесуари, - і пофарбувати все це в свої улюблені кольори, завдяки процесу колеровки. Самі ощадливі можуть скористатися спеціальною акцією від Bogema.


         Колеровка буває двох видів: комп'ютерна і ручна.

         

         

          Комп'ютерна (машинна) - з використанням колеровочних обладнання: дозатора, що додає в фарбу для колеровки певну кількість пігментних паст (від 1 до 5), і змішувача, що перемішує фарбу з доданими пігментами. Дані по кількості кожного необхідного пігменту беруть з програми колеровки, тому її часто називають комп'ютерної.


          Ручну колеровку виконують з додаванням однієї відповідного пігменту (барвника) і перемішують за допомогою міксера / дрилі, інших підручних засобів. Можливі результати змішування показані на самій тарі або на карті квітів, що додається до пігментів подібної торговельної марки. Таку колеровку можна зробити своїми руками, дотримуючись рекомендації.


          Пігмент для ручної колеровки - ємність 80-100мл, для машинного змішування - ємності від 1 літра.

 

 


          Комп'ютерний спосіб привабливіше:
- гарантує збіг результату майже на 100%, відповідно до обраного кольору за віялом (каталогам);
- надає вибір з десятків тисяч можливих колірних рішень;
- дозволяє отримати однаковий відтінок фарби під колеровку в великих кількостях і різних за обсягом ємностях;
- можна отримати потрібний колір не тільки водоемульсійних фарб, але і алкідних, епоксидних, поліуретанових емалей, а також лаків, антисептиків, морилок, шпаклівок, декоративних штукатурок (і т.д.)
- дає можливість повторити колір в будь-який час і в будь-яких обсягах.


         Навіть через п'ять років ви зможете в наших студіях продублювати замовлений раніше колір фарби для колеровки і вам не потрібно його пам'ятати. Наші майстри зберігають дані в спеціальних книжках-щоденниках зі зразком ("пофарбували"). Кожен новий зразок буде обов'язково звірений з прийнятим за еталон.


         Фарби під колеровку бувають білі і прозорі (прозорі). На основі білих отримують всі світлі, постільні відтінки. На основі прозорих - насичені, соковиті. Фарба для стель біла може бути використана без колеровки, на відміну від прозорої (транспарентной), яка придатна до фарбування тільки після колеровки.


         Перед нанесенням заколероваться фарби або декоративної штукатурки необхідно правильно підготувати робочу поверхню. У цьому процесі важливу роль грають грунти або грунтовки. На нашому сайті вони виділені в дві групи для вашої зручності пошуку: грунтовки прозорі з мінімальним сухим залишком і грунти білі (кольорові), наповнені кварцовим наповнювачем або пігментом.


          Грунти або грунтовки покращують властивості будь-якій поверхні і застосовуються в залежності від призначення. Завдяки їх грамотного використання, фінішне покриття буде відповідати замовленому кольором колеровки, розподілятися рівномірно, без плям, патьоків і розлучень, тобто відповідати вашим очікуванням.


           Наприклад, перед нанесенням декоративних фасадних штукатурок ("короїд", "баранчик") мінеральну поверхню потрібно покрити адгезійним грунтом з кварцовим наповнювачем, закодованим в колір декоративної штукатурки. Кварцовий наповнювач покращує адгезію, спрощує подальше нанесення декоративних штукатурок, а правильно підібраний колір грунту виключає виникнення прогалин в подальшому фінішному декоративному шарі.


           Для економних і ощадливих клієнтів ми проводимо щедру акцію місяці!


           Приємних вам покупок!