Студія фарб та декору Bogema

Поради щодо вибору фарби

         Ні для кого не секрет, що в основному фарбу вибирають за кольором, але правильним є такий підхід !? Адже для фарбування різних поверхонь і отримання бажаних результатів потрібно дивитися не тільки на колір.

 

         Бетон, цегла і штукатурені споруди найкраще обробляти водно-дисперсійними фарбами, вони залишають для поверхні можливість, так скажемо - "дихати". А ось для приміщень з високою вологістю масляні фарби будуть в рази перевищувати опонентів, так як мають підвищену стійкість до води і пару.

 

         Для фарбування поверхні з дерева фаворитом буде масляна або алкідна фарба, але не варто забувати про водоемульсійних спеціалізованих на дереві складах. Найбільш правильним рішенням в такій ситуації звернутися до фахівця і він професійно допоможе зробити вибір не забуваючи про перед фарбувальної обробці дерева просоченнями і лаками, для досягнення найкращих результатів.

 

         Про дружбу металу з алкідними і олійними фарбами всім відомо. Тут у виборі варто звернути увагу на головний критерій - екологічність. Якщо Вам важливо відсутність неприємного запаху, то на допомогу приходять водно-дисперсійні фарби, вони хоч і коштують дорожче, і знайти їх складніше, але відсутність токсичності і швидке висихання компенсують Вам витрати. Також не забувайте про стійкість фарби до високих температур при фарбуванні металевих труб і конструкцій.

 

         Фарбувати стелі найкраще тиксотропними фарбами, будь вона хоч водоемульсійною або олійною. Її особливий склад прискорює реакції після нанесення і фарба швидко гусне, при цьому не створюючи крапель.

 

         У нашому каталозі товарів представлено безліч різновидів продуктів з унікальним детальним описом кожного.